Logo
Drukuj

Wiedza przydatna w nagłych sytuacjach

włącz .

     Czy zdarzyło Ci się „najechać” na wypadek komunikacyjny i nie wiedziałeś w którym miejscu dokładnie jesteś. Poniżej prezentujemy jak zgłosić dokładne miejsce wypadku aby przyspieszyć dotarcie odpowiednich służb.

 

 

Drukuj

Krew darem życia

włącz .

     Wielkimi krokami zbliża się wiosna co za tym idzie i okres większej ilości wypadków samochodowych. Zachęcamy do oddawania krwi która w przypadku osób poszkodowanych w wypadku może być jedyną szansą na przeżycie. Prezentujemy diagram ukazujący stany ilościowe poszczególnych grup krwi na dzień 4 marca 2017.

 

Drukuj

Przypominamy!

włącz .

Przypominamy, że wypalanie traw niesie wiele zagrożeń oraz konsekwencji prawnych. Publikujemy dwa plakaty w celach edukacyjnych zachęcamy do umieszczania ich na swoich profilach.

  

Drukuj

Pierwsze kroki

włącz .

Witamy na nowo powstałym portalu informacyjnym gminy Czchów. Tematyka jaka będzie tutaj poruszana to szeroko pojęte ratownictwo, działania z tym związane, prewencja. Na portalu znajdziesz relacje z działań służb ratowniczych z naszej gminy, informację o nowinkach technicznych czy innych ciekawych i interesujących zdarzeniach.

 

Redakcja