Logo
Drukuj

Wypadek samochodowy w miejscowości Tymowa

włącz .

        O godzinie 17:16 dyżurny SKKP w Brzesku dysponuje zastęp GBART z OSP Tymowa do zderzenia dwóch samochód na DK75. W chwili przybycia zastępu, na miejscu obecny był już ZRM który zajmował się poszkodowanym kierowcą. Działania OSP Tymowa polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów, kierowaniu ruchem oraz usunięciu pozostałości powypadkowych z jezdni.

Źródło: OSP Tymowa

fot/OSP Tymowa

Drukuj

Drzewo nad DK75 w Będzieszynie

włącz .

         28 grudnia kierowcy poruszający się drogą krajową nr75 w kierunku Nowego Sącza mogli się spotkać z utrudnieniami w ruchu. Powodem było drzewo które nachyliło się nad jeden z pasów ruchu stwarzając zagrożenie dla pojazdów poruszających się drogą. Działania prowadziły zastępy z OSP Czchów oraz JRG Brzesko.

fot/PSP Brzesko, OSP Czchów

Drukuj

Wypadek na łuku drogi w Biskupicach Melsztyńskich

włącz .

            Dzisiejszego dnia (20 grudnia 2017) w godzinach przedpołudniowych 9:35 mieszkanka gminy Zakliczyn która podróżowała sama samochodem osobowym, na łuku drogi nie zapanowała nad pojazdem wpadając w poślizg w miejscowości Biskupice Melsztyńskie. Nikt nie został poszkodowany, działania na miejscu prowadzone były przez JRG Brzesko, OSP Czchów, ZRM oraz Policję. Po godzinie ruch na drodze wojewódzkiej 980 został w pełni przywrócony.Przyczyny zdarzenia wyjaśnia Policja.

fot/gminaczchow112