Logo
Drukuj

Substancja ropopochodna na DK75

włącz .

         8marca minutę po 21 dyżurny SKKP w Brzesku dysponuje zastęp GBART ,do usuwania substancji ropopochodnych na drodze krajowej DK75. Działania były prowadzone razem z zastępem JRG Brzesko. Plama miała długość koło 3km Działania zakończone po 22:20.

żródło/OSP Tymowa

Drukuj

Zadymienie w domku letniskowym

włącz .

          3 marca o godzinie 14:01 OSP Tymowa zostaje zadysponowane do zadymienie w domku letniskowym w miejscowości Tymowa. Do działania OSP Tymowa udaje się zastępem GBART. Po dotarciu na miejsce działań okazało się, ze niebezpieczeństwo pożaru zostało zażegnane przez użytkowników domku. Działania straży polegały na usunięciu piecyka z pomieszczenia, sprawdzeniu pomieszczeń za pomocą kamery termowizyjnej pod kątem pożaru, oraz czujnikiem na obecności tlenku węgla. żródło/OSP Tymowa

 

 

 

Drukuj

Pożar sadzy w kominie

włącz .

 19 lutego OSP Tymowa o godzinie 19:58 zostajemy zadysponowane do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Działania straży polegały na ugaszeniu palącej się sadzy za pomocą gaśnicy proszkowej, oraz zestawu kominowego, sprawdzeniu ścian komina kamerą termowizyjną pod kątem temperatury,a także sprawdzono pomieszczenia na obecność tlenku węgla.

fot/OSP Tymowa

żródło/OSP Tymowa